Pridať inzerát     Moje inzeráty | Časté otázky
Online inzercia a video inzeráty pre dom, záhradu, stroje a náradie zdarma.

Miešačky

Zoradiť podľa:

 

Zobraziť len inzeráty z lokality
Bardejov

 

Miešačka na predaj

 
dohodou Bardejov
Prešovský kraj,
Inzercia Mr. Bazar - Dlabačka  - test - obrázok 1
Predám stavebnú miešačku, napätie380V, spolahlivá.
viac »

 

[1]

Miešačky rozdeľujeme spôsobom miešania, ovládania, výroby zmesi, konštrukčného riešenia miešačok alebo jej miešacieho jadra.
Spádové miešačky sú s valcovitým resp. kónickym bubnom a s pevnými lopatkami, ktoré rotáciou premiešavajú zmes medzi hornou a dolnou časťou, využívajú spádovo-gravitačné miešanie, nútené miešanie vo valcovom bubne alebo aktivačné miešanie pre výrobu zmesi s vyššou odolnosťou voči vode.  Spádové miešačky sú používané na profiesonálne práce na stavbe či v priemysle, ich vyprázdňovanie prebieha preklopením resp. reverzným otáčaním.
 
Z hľadiska spôsobu ovládania miešačiek sú používané ručné, mechanické a  poloautomatické miešačky, ktoré umožňujú priebeh výroby zmesi kontinuálne, cyklicky, resp. prerušovane. Rozdielnosť konštrukcie miešacieho jadra sú známe ako žľabové miešačky, tanierové miešačky alebo kombinované miešacie zariadenia. V neposlednom rade vlastnosti a množstvo zmesi 
ovplyvňuje konštrukčné riešenie miešačky s pevnou alebo  sklopenou (vertikálnou resp horintálnou osou) kde môžu kontinuálne vchádzať vstupné materiály a súčasne môže vychádzať hotová vymiešaná zmes. 
 


O násVšeobecné podmienkyObchodné podmienkyMapa stránkyCookiesKontakt

Created By Kuki's WebSolutions
© MrBazar.sk 2010

Táto stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok.
Rozumiem
Viac informácii