Pridať inzerát     Moje inzeráty | Časté otázky
Online inzercia a video inzeráty pre dom, záhradu, stroje a náradie zdarma.

Zváračky

Zoradiť podľa:

 

Zobraziť len inzeráty z lokality
Košice - okolie

 

Triodyn Triodyn 220A

 
332 EUR s DPH
8 475 CZK s DPH
Triodyn Triodyn 220A
Predám zváračka Triodyn 220A v dobrom stave. Cena dohodou. Telefón:0907181078
viac »

 

Ochranné rukavice

 
dohodou Košice - okolie
Košický kraj,
Inzercia Mr. Bazar - Ochranné rukavice obrázok 1
Jedná sa o jemné kožené rukavice pre zváračov do 200°C cena za pár 7€. Ponúkam aj rukavice extrém do 500°C je to výrobok Českej firmy ruky sa nepotia a nie sú azbestové,cena za pár j
viac »

 

[1]

Zváračky

Typy zváračiek sa rozdeľujú podľa technológie (ako napr. jednofázová zváračka, elektródová zváračka, zvárací stroj na plnený drôt, plazmová rezačka, zvarovací stroj s vykurovacím článkom, zváračky s ochrannou atmosférou a podobne) 
Rozdelenie zváračiek určujú taktiež viaceré parametre. Medzi dôležité patrí hodnota výkonnovej využiteľnosti (ako dlho môže byť zvárací stroj zaťažený v prostredí 40C do doby vypnutia cez automatickú aktiváciu tepelnej ochrany zváracieho stroja)
typov zvárania ( napr. zváracie metódy TIG, MMA, MIG-MAG ), ktoré zohľadňujú účel, druhy zvárovaných materiálov a špecifické funkcie zváracieho zariadenia. 
Pre zliatiny sa často používajú zváračky s funkciami Balance, Duty Cycle, TIG/AC/DC a podobne. Pre náročnejšie zvárania rôznych druhov sú používané funkcie 
Pulse, Synergy, 2T-4T, Slope Down, AC/DC.  Funkcia Slope Down sa používa aj pre zváranie veľkých hrúbok ocele kde budú užitečné taktiež funkcie Short Arc, Bi-Level, PULSE a podobne. 


O násVšeobecné podmienkyObchodné podmienkyMapa stránkyCookiesKontakt

Created By Kuki's WebSolutions
© MrBazar.sk 2010

Táto stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok.
Rozumiem
Viac informácii